Startlister Rideskolestevne 2-3.Desember

Publisert av admin den

LØRDAG 2. Desember 2017 DRESSUR

Klasse 1: Ryttertest LRD1 (beregnet tid ca. 6min per gruppe):

10.00
Malin Hjelde – Party
Siriann Molde – Pilten

10.10
Solveig Hanstensen – Mozart
Gjertrud M. B. Myrene – Luna

 

Klasse 2: LC1 2017 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

10.30 Andrea Stendahl – Party
10.38 Ingrid Hansen – Fricco
10.46 Janne Iversen – Zorro II
10.54 Mina Sandtrø Danielsen – Ddim Ddu

Pause på 20min

11.14 Malin Blom Ørnes – Rødsås Hauk
11.22 Ina Solem – Pilten
11.30 Sofie P. Dønnem – Party

Ferdig 11.38 om alt går etter planen…

 

SØNDAG 30. April 2017 SPRANG

Start klokken 10.00.

Klasse 5: 20cm Clear Round (Leier tillatt)
1. Iselin Lysberg – Olav (bommer på bakken)
2. Solveig Hanstensen – Pilten
3. Maike Wildhagen – Party
4. Petter Holden – Avanti
5. Siriann Molde – Luna
6. Viktoria Sørgård Fure – Fricco
7. Lone Vinsnesbakk – Olav
8. Mia Cecilie W. Eidem – Pilten
9. Malin Hjelde – Party

Klasse 6: 50cm Clear Round, STARTER CA.11.10
1. Sofie P. Dønnem – Party
2. Sara Riset – Spirit
3. Ingrid Hansen – Fricco
4. Kristine Ringen – Luna
5. Mina Sandtrø Danielsen – Ddim Ddu
6. Anette Andersen – Katie
7. Isabella Berntsen – Smokey
8. Jessica F. Dahl – Mikke
9. Jo Martin Kvamsås – Pilten
10. Maren Stavland – Party
11. Andrea Følstad – Spirit
12. Maren Wildhagen – Fricco

Klasse 7: 60cm Clear Round, STARTER CA.12.20
1. Hanna Marie Løvaas – Spirit
2. Alma Sofie Løvaas – Pilten
3. Tanita Lyng – Fricco
4. Emma Åsmul – Smokey
5. Eirin Engtrø – Leon
6. Hedda Kristine Wold Finstad – Katie
7. Emma Louise Fætten – Spirit
8. Dellora Maxine Moltubakk – Mikke
9. Malin Blom Ørnes – Salina
10. Julie Trones – Narnia
11. Eli Løvaas – Avanti
12. Ina Solem – Pilten
13. Maiken Åsmul – Spirit

Klasse 8: 80cm Feil og Stil, STARTER CA. 13.20
1. Andrea Stendahl – Party
2. Frida Ø. Beien – Narnia
3. Thea Iversen – Mr. Lukas
4. Vilde Vinsnesbakk – Smokey
5. Rikke Vinsnesbakk – Katie
6. Julie Moen Stavseng – Zorro II
7. Kristin Bolstad Johansen – DeNero
8. Cecilie Bjornsdotter Raustein – Party
9. Julie Trones – Narnia

Kategorier: Nyheter