Startlister til stevnet 01-02 Juni


Startliste Lørdag – Sprang
Banegåing kl 09.30 for klasse 1, 2 og 3

Start klokken 10.00 KL.1:  BOMMER PÅ BAKKEN (CLEAR ROUND) (Leier tillat)

Ann Helen Aasan – Zorro ll

Karoline Brevik Jensen – Moses

Mea Sandvik – Spirit

June Vold Trones – texas

Alexandera Buljo – campanj

ca. klokka 10.15 KL.2:  20CM (CLEAR ROUND) (Leier tillat)

Augusta Wikdahl –avanti

Christine Danielsen – Zorro ll

Anna Elisif Angvik-Kristiansen – Texas

Emilie Bakkebø –  katie

Victoria Skog Waclawczyk – Olav (Leier)

Julia Storrø – Fricco

Toya Buhagen – April

Hannah K. Reese Hokseggen – Bobby

Maren Fjellingsdal – Mr.lukas

Maiken Hallan – Texas (Leier)

Ca. klokka 10.45 KL.3:  50CM (CLEAR ROUND)

Karita Vassdal Davidsen – Campanj

Emilie Rømo – Fricco

Lone Vinsnesbakk – Joey

Banegåing kl 11.00 for klasse 4, 5 og 6

Ca. klokka 11.15 KL.4:  60CM (CLEAR ROUND)

Jessica Dahl – Vilja

Isabella Berntsen – April

Mina Danielsen – Avanti

Linnéa Elvira Snekkermoen – Inge

Rikke Vinsnesbakk – Brownie

Anette Andersen – DDIM DDU

Trine Naalsund Andreassen – Narnia

Sara Riset – Vilja

Thea Karine Iversen – Daisy

Ca klokka 11.50 KL.5            70CM (CLEAR ROUND)

Adrianne Dahl – party

Thea Stornes – April

Mia W. Eidem – Spirit

Cecilie Kilhavn – DDIM DDU

Ida Torsdatter Vinsnesbakk – Bobby

Karen Marie Stavli – Avanti

Kristine Ringen – Inge

Hedda Øverby Gilde – Narnia

Sofie Prestjord Dønnem – Party

Ina Solem – April

Mina Emilie Eriksen – Bobby

Ca klokka 12.20 KL.6:  80CM (FEIL OG STIL)

Andrea Benkeova – Narnia

Camilla Sterud – Katie

Dina Erlandsen – Inge

Malin Blom Ørnes – Hauk

Kristin Bolstad Johansen – Party

Ida Christin Wisth – Campanj

Hanna Løvaas – Spirit

Thea Kristine Sorteberglien – Fricco

Selma Bjarkøy – Mr. Lukas

Andrea Stendal – Viva

Startliste SØNDAG – Dressur

Klokka 10.00 KL.7: RYTTERTEST – PROGRAM: RLD1 (beregnet tid ca. 6min per gruppe):

Ann Helen Aasan – Zorro ll

KL.8:  LC:1, NRYF 2017 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

KL. 10.16 Karita Vassdal Davidsen – Campanj

KL. 10.24 Mina Danielsen – Avanti

KL. 10.32 Ida Torsdatter Vinsnesbakk – Bobby

KL. 10.40 Ina Solem – April

KL. 10.48 Lone Vinsnesbakk – Joey

KL. 11.06 Anette Andersen – DDIM DDU

KL. 11.14 Mina Emilie Eriksen – Bobby

KL.9:  LB:1, NRYF 2017/18 (beregnet tid per ekvipasje 7min):

KL. 11.29 Tone Hagh – Mozart

KL. 11.36 Grete Mjelva – Texas

KL. 11.43 Andrea Benkeova – Narnia

KL. 11.50 Camilla Sterud – Katie

KL. 11.57 Mette Andreassen – Avanti

KL. 12.04 Kjerstin Granås – Mozart

KL. 12.11 Ragnar Lien – Mr. Lukas

KL. 12.18 Ida Christin Wisth – Texas

KL. 12.25 Marita Moen – Dorthe

KL. 12.32 Annicken Tannvik – Aure