Startlister rideskolestevnet 01-02. Desember!


Startliste Lørdag – Sprang
Banegåing kl 09.30 for klasse 1, 2 og 3
Klokken 10.00 KL.1:BOMMER PÅ BAKKEN (CLEAR ROUND)
Christine Sandtrø Danielsen – Vilja
Iselin Marie Holm – Olav

KL.2: 20CM (CLEAR ROUND) (Leier tillat)
Ca. klokken 10.10 KL.3: 50CM (CLEAR ROUND)
Adrianne E Dahl – Party
Lisa Einum – Peter pan
Anette Andersen – Cookie

Banegåing kl 10.25 for klasse 4, 5 og 6
Ca. klokken 10.40 KL.4: 60CM (CLEAR ROUND)
Lone Vinsnesbakk – Fricco

Johanna Andersen Øie – Party
Mina Danielsen – Vilja
Isabella Berntsen – Katie
Sofie Thonstad – Spirit
Ida Christin – Texas
Mia Cecilie W. Eidem – Fricco
Andrea Benkeova – Narina
Kristin Bolstad Johansen – Inge
Ella Sandstad – Gimler
Helle H. Lund – Mozart
Mina-Emilie Eriksen –Katie
Maiken Åsmul – Fricco

Ca. klokken 11.25 KL.5: 70CM (CLEAR ROUND)
Karen Marie Stavli –Peter pan
Solveig Hansetensen – Party
Thea Stornes – Bobby
Malin Blom Ørnes –
Kristine Ringen – Inge
Jessica E Dahl – Narnia
Ida Marthinussen – Kompis
Mina S. Wangberg-Tilrem – Peter Pan
Eirin Engtrø – Avanti
Hedda Øverby Gilde – Katie
Sara Vollan Riset – Candy
Emma Åsmul – Fricco
Sofie Prestjord Dønnem – Party
Ida T. Vinsnesbakk – Bobby
Lea Kristin Nervik – Peter pan

Ca. klokken 12.25 KL.6: 80CM (FEIL OG STIL)
Camilla Sterud – Mr.lukas
Milena – Bobby
June Strømsli Kristiansen – Avanti
Ina Solem – Narnia
Selma Bjarkøy – Campanj
Thea Karine Iversen – April

Hanna Løvaas- Spirit

Startlister Søndag – Dressur

KL.7: RYTTERTEST – PROGRAM: RLD1 (beregnet tid ca. 6min per gruppe):
KL.10.00
Karita Vassdal Davidsen –Campanj

KL.8: LC:1, NRYF 2017 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

KL. 10.16 Mina Danielsen – Party
KL. 10.24 Malin Blom Ørnes –
KL. 10.32 Mina-Emilie Eriksen – Katie
KL.10.40 Andrea Benkeova – Lurven
KL.10.48 Karen Marie Stavli – Avanti
KL.10.56 Anette Andersen – Cookie
KL. 11.04 Ina Solem – Narnia
KL. 11.12 Helle H. Lund – Mozart
KL. 11.20 Thea Karine Iversen – April
KL.11.28 Charlotte Winsnes – Campanj

KL.9: LB:1, NRYF 2017 (beregnet tid per ekvipasje 7min):
KL. 11.43 Ida Christin – Texas
KL. 11.50 Kristin Bolstad Johansen – Inge
KL. 11.57 Ragnar Lian – Mr. Lukas
KL. 12.04 Camilla Sterud- Katie