Startlister for rideskolestevnet 16-17.juni


LØRDAG 16. JUNI 2018 DRESSUR

Klasse 1: Ryttertest LRD1 2017 (beregnet tid ca. 6min per gruppe):

10.00
Linnèa Elvira Snekkermoen – Fricco
Henriette Andersen – Campanj

10.10
Mia C. W. Eidem – Party
Emma W. Busch – Spirit

10.20
Ingerid Ø. Røskaft – Fricco
Mille W.Bustillo – Mr.Lukas

10.30
Lone Vinsnesbakk – Katie
Gøril Singsaas Brandegg – Avanti

10.40
Eline Johansen Nordbotten – Mozart
Emilie Rømo – Campanj

10.50
Julie Singsaas Brandegg – Texas
Ane Singsaas Brandegg – Fricco

11.00
Solveig Johanne Hanstensen – Party
Karen Marie Stavli – Spirit
Martine Hansen – Ddim Ddu

Klasse 2: LC1 2017 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

11.30 Charlotte Winsnes – Mr. Lukas
11.38 Gina Aarheim – Bobby
11.46 Malin Blom Ørnes – Rødsås Hauk
11.54 Ida Tingvoll – Texas
12.02 Andrea Benkeova – Narnia

20min pause

12.22 Sofie P. Dønnem – Party
12.30 Mina Sandtrø Danielsen – Fricco
12.38 Thea Karine Iversen – Narnia
12. 46 Ida Torsdatter Vinsnesbakk – Mr.Lucas
12.54 Marielle Eide – Texas
13.02 Elisabeth Forfot – Mozart

Klasse 3: LB1 2017 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

13.30 Janne Iversen – Mr.Lukas
13.38 Tone Hagh – Lurven
13.46 Kristin Bolstad Johansen – Leon
13.54 Mette Andreassen – Narnia

20min pause

14.14 Lisa Refsnes – Lurven
14.22 Andrea Stendahl – Party
14.30 Ragnar Lian –Mr.Lukas

Ferdig 14.38 om alt går etter planen…

SØNDAG 17. JUNI 2018 SPRANG
Start klokken 10.00.

Klasse 4: Bommer på bakken, Clear Round (Leier tillatt)
1. Mari Veine – Moses
2. Mille W. Bustillo – Mr.Lukas
3. Ingrid Veine – Moses
4. Henriette Andersen – Campanj
5. Eva Salomonsen – Stanza
6. Karoline B. Jensen – Moses

Klasse 5: 20cm Clear Round (Leier tillatt), STARTER CA.10.30
1. Maren Fjellingsdal – Fricco
2. Linnèa Elvira Snekkermoen – Avanti
3. Adrianne F. Dahl – Party
4. Julie Singsaas Brandegg – Texas
5. Sofie G. Horn – Mozart
6. Emma Withbro-Loraas – Narnia
7. Gøril Singsaas Brandegg – Avanti
8. Ane Singsaas Brandegg – Fricco
9. Solveig Hanstensen – Party
10. Emilie Rømo – Campanj
11. Emma W. Busch – Spirit
12. Eline J. Nordbotten – Mozart
13. Karen Marie Stavli – Avanti
14. Lisa Einum – Zorro II
15. Martine Hansen – Ddim Ddu
16. Isabelle Køhler Laukholm – Mozart
17. Sarah Riset – Evita

Klasse 6: 50cm Clear Round, STARTER CA.11.30
1. Mia C.W. Eidem – Fricco
2. Sarah Riset – Evita
3. Ida Tingvoll – Texas
4. Oda Myrvold – Party
5. Erika Timm Jegerstedt – Mozart
6. Jonna Rogstad – Campanj
7. Mia Olberg Rimol – Ddim Ddu
8. Sofie Thonstad – Spirit
9. Lone Vinsnesbakk – Katie
10. Karoline Skaldebø – Peter Pan
11. Andrea Benkeova – Narnia
12. Pernille Negård – Avanti
13. Anette Andersen – Fricco
14. Isabella Berntsen – Spirit
15. Matheo Eide – Party
16. Hanna Sofie Hovin – Katie
17. Kjerstin Granås – Peter Pan
18. Janne Iversen – Mr.Lukas

Klasse 7: 60cm Clear Round, STARTER CA.12.40
1. Maiken Åsmul – Spirit
2. Hedda Gilde – Narnia
3. Mina Sandtrø – Fricco
4. Mina Sofie Wangberg-Tilrem – Party
5. Kristine Ringen – Inge
6. Jessica F. Dahl – Spirit
7. Maria Legård Vedeld – Katie
8. Dellora Maxine Moltubakk – Ddim Ddu
9. Kristine By Berg – Fricco
10. Thea Stornes – Mozart
11. Alva Fjærlig – Mr.Lukas
12. Sofie P. Dønnem – Party
13. Emma Åsmul – Spirit
14. Mette Andreassen – Narnia
15. Alma Sofie Løvaas – Ddim Ddu
16. Malin Blom Ørnes – Rødsås Hauk
17. Dina S. Erlandsen – Peter Pan
18. Nenitha Dagslott – Katie
19. Ida Torsdotter Vinsnesbakk – Mr.Lukas
20. Johanna A. Øie – Spirit
21. Julie Moen Stavseng – Ddim Ddu
22. Gina Aarheim – Bobby
23. Helle Haugen Lund – Zorro II

Klasse 8: 80cm Feil og Stil, STARTER CA. 14.00
1. June Strømsli Kristiansen – Narnia
2. Kristin Bolstad Johansen – Leon
3. Ida Marthimussen – Kompis
4. Andrea Stendahl – Party
5. Selma Bjarkøy – Inge
6. Cecilie Kilhavn – Peter Pan
7. Vilde Vinsnesbakk – Campanj
8. Elisabeth Forfot -Mozart
9. Kirsten Ahlstrøm – Katie
10. Thea Karine Iversen – Narnia
11. Eirin Engtrø – Leon
12. Julie Trones – Chestnut (90cm)