Startlister rideskolestevne 29-30. April 2017


LØRDAG 29. April 2017 DRESSUR

Klasse 1: Ryttertest LRD1 (beregnet tid ca. 6min per gruppe):

10.00
Linnea Vrålstad – Spirit
Andrea Følstad – Brasar

10.10
Erika Timm Jegerstedt – Kompis
Sofie Thonstad – Mr.Lukas

10.20
Linnea Snekkermoen – Avanti
Nora Elise Hovin – Luna

10.30
Hanna Sofie Hovin- Brasar
Emma Louise Fætten – Spirit

10..40
Ylva Brevik Skotnes – Katie
Siriann Molde – Luna
Andrea Stendahl – Avanti 

Klasse 2: LC1 2010 (beregnet tid ca. 5min per ekvipasje på programmet +3min inne på banen):

11.15 Rikke Vinsnesbakk – Katie
11.23 Eva Salomonsen – Spang Nilas
11.31 Eirin Engtrø – Kompis
11.39 Ina Solem – Brasar
11.47 Hanna Marie Løvaas – Pilten

Pause på 20min

12.07 Ida Indbryn – Alfas Cara
12.15 Malin Nydal – Johnny
12.23 Malin Blom Ørnes – Rødsås Hauk
12.31 Eli Sæterhaug Løvaas – Avanti

Klasse 3: LB1 2013 (beregnet tid per ekvipasje 7min):

13.00 Grete Mjelva – Nimo
13.07 Mette Andreassen – Pilten
13.14 Yuliane Lubis Østlyng – Sunshine
13.21 Ragnar Lian – Mr.Lukas
13.28 Tone Hagh – Katie
13.35 Kira Østeraas – Nimo
13.42 Cecilie Bjørnsdotter Raustein – Pilten

Ferdig 13.49 om alt går etter planen…

SØNDAG 30. April 2017 SPRANG

Start klokken 10.00.

Klasse 4: Bommer på bakken (Leier tillatt)

  1. Mia Cecilie W. Eidem – Pilten
  2. Jill-Mari Kvamsås – Chestnut
  3. Sofie Thonstad – Mr.Lukas
  4. ida Indbryn – Alfas Cara

Klasse 5: 20cm Clear Round (Leier tillatt), STARTER CA.10.30

  1. Siriann Molde – Luna
  2. Isabella Berntsen – Brasar
  3. Lea Sinkaberg Delagdo -Spirit
  4. Sofie Kvisvik Wangen – Katie
  5. Linnéa Snekkermoen – Avanti
  6. Jo Martin Kvamsås – Pilten
  7. Nora Elise Hovin – Luna
  8. Hanna Sofie Hovin – Brasar
  9. Emma Busch – Spirit 

Klasse 6: 50cm Clear Round, STARTER CA.11.10

  1. Alma Sofie Løvaas – Pilten
  2. Helle Marie Loeng – Kompis
  3. Emma Louise Fætten – Spirit
  4. Ylva Brevik Skotnes – Katie
  5. Kristin Bolstad Johansen – Kate
  6. Malin Nydal – Johnny
  7. Andrea Følstad – Brasar
  8. Sara Riset – Mr.Lukas
  9. Maiken Åsmul – Spirit

Klasse 7: 60cm Clear Round, STARTER CA.11.50

  1. Emma H. Pettersen – Spirit
  2. Eli Sæterhaug Løvaas – Avanti
  3. Ina Solem – Brasar
  4. Sofie Prestjord Dønnem – Pilten
  5. Emma Åsmul – Mr.Lukas
  6. Eirin Engtrø – Kompis
  7. Malin Blom Ørnes – Rødsås Hauk
  8. Eva Salomonsen – Spang Nilas
  9. Ingrid Olsøybakk Nævdal – Sunshine
  10. Kristine Ringen – Spirit
  11. Hedda Gilde – Katie
  12. Ronja E. Sørensen – Brasar
  13. Andrea Stendahl – Avanti
  14. Tanita Lyng – Kompis
  15. Hanna Marie Løvaas – Pilten
  16. Ida Marthinussen – Mr.Lukas
  17. Dellora Maxine Moltubakk – Spirit

Klasse 8: 80cm Feil og Stil, STARTER CA. 13.00

  1. Emilie Hjortaas – Kristals Queen
  2. Yuliane Lubis Østlyng – Sunshine
  3. Elise Larsen Jevne – Mr.Lukas
  4. Cecilie Bjørnsdotter Raustein – Viljar